Taky už netrpělivě vyhlížíte jaro? Co takhle ho přivítat v novém outfitu? Jarní Manemo kolekce to jsou nová sezónní saka, separátní kalhoty, ale také pláště, obleky, košile… Abychom podtrhli Vaši jedinečnost, od každého kusu oblečení jsme našili jen limitované množství. Takže kdo dříve přijde, ten nosí.

Ve středu 14.3. to všechno začne! Čím je kolekce inspirovaná? O tom ví nejvíce ten, který ji sám navrhoval, Michal Trnka.

 

MUŽNOST

Jednou z předních myšlenek Manemo je mužnost. Proto jsou tak střiženy i všechny kousky z nové kolekce jaro 2018. Perfektně tvarovaná ramena. Dále široké klopy, které opticky rozšiřují hruď. Snížené zapínání, díky kterému je sako více otevřené a napomáhá k vytvoření a podpoře tzv. “V-shape” (široká ramena a úzký pas). Naše saka Vám nebudou končit nad zadkem jako u většiny konfekce. Delší sako více lichotí mužské postavě a dodává tělu správné proporce.

 

 

ZEMITÉ BARVY

Základem kolekce jsou zemité barvy, které jsou již několikátou sezónu trendem v zahraničí. Odstíny hnědé, béžové nebo pískové se perfektně kombinují. Například bavlněný polopodšitý pískový oblek je inspirován nejen tímto trendem, ale i poslední bondovkou. A kdo by se nechtěl alespoň trochu cítit jako James Bond?

 

 

KLASIKA

V žádné kolekci ale nemohou chybět ani klasičtí zástupci. V Manemo kolekci jaro 2018 tak najdete i saka nebo chinos v šedých nebo modrých odstínech. Zároveň se ale nemusíte bát přidat trochu barev, které outfitu dodají šmrnc. Proto v kolekci najdete i saka, ve kterých převažuje tlumená červená barva. Vše v dokonale lehké italské verzi látek.

 

 

MATERIÁLY

Pro jaro a potažmo léto jsou specifické i materiály a druhy látek. Klasická vlna v lehčích gramážích, příměs hedvábí nebo lnu. Všechny tyto materiály chladí a jsou lehčí. Nemusíte se tak bát, že se při poradě zapotíte. Pokud ano, nebude to zásluhou Vašeho oblečení.

Součástí použitých materiálů je i takzvané “fresco”. Jedná se o vlnu, která je vysoce kroucená a nahrubo utkána. Látka je díky tomu velmi prodyšná. Na omak je hrubší a drsnější než klasická vlna, která se standardně používá na oblek. Díky své hrubosti je ale velmi odolná.

 

NEPODŠITÁ SAKA

Do kolekce jsme navrhli také několik kompletně nepodšitých sak. Tyto saka mají nespočet výhod, například jsou až neskutečně lehká a vzdušná. Díky nepodšití v nich nenajdete žádnou klasickou konstrukci nebo vycpaná ramena. Proto je sako absolutně poddajné a nic se mu nestane, i když ho zmuchláte na zadní sedačku vašeho kabrioletu. Všechna naše nepodšitá saka mají precizně začištěné švy a takzvaná košilová ramena, která se vám vždy přizpůsobí. Víme jistě, že se do našeho nepošitého šedého dvouřaďáku s příměsí hedvábí zamilujete.

 

 

VESTY

Velký návrat už nějakou dobu hlásí také vesty. V Manemo je proto samozřejmě najdete také. Čeká na Vás nejen třídílný oblek, jehož dvouřadou vestu můžete bez problémů vzít i separátně, ale také například jednořadá vesta ze 100% lnu. V kombinaci s našimi chinos se jedná o naprosto ideální volbu třeba na zahradní párty.

 

PRUHY

Svůj další návrat hlásí i pruhy. Pokud jste byli na naší akci o Pitti Uomo 93, tak už jistě přemýšlíte o Vašem novém pruhovaném obleku. Nebo zkusíte košili? Obojí najdete i v hotové konfekci v našem showroomu. Můžete se těšit na nádherný pruhovaný oblek z látky Vitale Barberis Canonico nebo několik košil s výraznějším pruhem, které pozvednou jakýkoli klasický oblek na novou úroveň.

 

 

ZÁVĚREM

Ať Vás tedy v následující sezóně čeká velký byznys nebo si budete více užívat rodiny a volna, v Manemo jsme připraveni na vše a vždy Vás doladíme do posledního detailu. 

V konfekci oblékneme jen pár z Vás. Ale nezoufejte pokud si ten svůj nestihnete ulovit. Vždy je zde náš made to measure tým, který Vám vytvoří dokonalý kousek na míru. Máme pro Vás připravené nové vzorníky Loro Piana, Ariston nebo třeba Holland and Sherry.