Venku už začíná být docela horko. Taky jste si toho všimli? V létě je téměř nemožné, aby Vám během pracovního dne nebylo teplo. Ale jsou způsoby, jak se tomuto pocitu alespoň trochu vyhnout. Myslel na to také náš šéf designér Michal, když vytvářel novou letní kolekci Manemo 2018.

 

 

SAKA

Zapomeňte na vyšší gramáže vlny nebo třídílné obleky. Ty Vám zase přijdou vhod, až se začnou děti vracet do škol. Léto je hravá sezóna, tak si taky trochu hrajte. Třeba s naší kolekcí lněných sak. Len je nejideálnější variantou materiálu pro letní sezónu. Je lehký a chladivý. Ano, trochu se mačká, ale to patří k jeho charakteru. Naše saka ze lnu mají polopodšitou konstrukci. Máte tak výhodu obojího. Díky canvasu v předním díle se sako nebude tolik mačkat, ale jelikož v zádech Vám nebude překážet podšívka, tak sako krásně dýchá. A co teprve ty barvy…!

 

Ke každému z našich sak Vám rádi došijeme kalhoty. To pak bude ve městě parády.

 

VESTY

Nechcete se “vařit” v saku? Do práce ho nosit nemusíte, ale zase nejste příznivci viditelně mokrých košil? Tak to zkuste letos jinak. Zkuste to s vestou. Naše kolekce vest je na to přímo stavěná. Lehká vlna, výraznější vzory a světlé barvy dělají z našich vest ideální volbu do kanceláře během horkých dnů. Všechny vesty mají jednořadé zapínání, nebude Vám tedy takové teplo, jako ve vestách dvouřadých. Díky tomu, že vesty mají zadní díl ze stejné látky, můžete je nosit samostatně. Vesta s podšívkovými zády je totiž vždy pouze součástí obleku a neměla by se nosit bez saka.

 

 

KOŠILE

I košile mají své letní verze. A nečekaně je to znova len. U nás je letos najdete jak v hotové kolekci, tak samozřejmě ve spoustě variantách, které si můžete nechat ušít na míru. Ať to bude náplavka, deka v parku, Řím nebo pláž, všude oceníte její lehkost a vzdušnost. Pokud Vám to pracovní dress code dovolí, pak se nebojte odlehčit svůj klasický oblek bílou lněnou košilí z naší kolekce. Bude se cítit komfortněji a v kanceláři to také nezůstane bez povšimnutí.

 

DOPLŇKY

Tak jako mají svoje sezónní trendy obleky, saka a košile, tak je samozřejmě mají i doplňky. U nás tak najdete kompletně novou kolekci kravat. Kombinace hedvábí a lnu je pro následující sezónu to pravé. A nebojte se, hnědá a její odstíny neztrácejí na síle, a tak je znovu najdete i zde. Pro fanoušky klasiky ale máte taky přichystané novinky. Od čistě hedvábných kravat přes hedvábné kapesníčky až po novou kolekci manžetových knoflíčků.

 

 

NĚCO NA HLAVU

Říkali nám to babičky i rodiče. Dej si něco na hlavu nebo dostaneš úpal. A tak Michal i Matěj poslechli a rozhodli se, že k nám do Manemo přidáme klobouky a bekovky. A od koho jiného než od té nejklasičtější značky s dlouhou tradicí – Stetson. Těšit se můžete na letní panama klobouky. Pro ty, kteří mají rádi klasiku. Ideální jak do města, tak na pláž nebo golf. Velký návrat ale hlásí bekovky. Ano, čtete správně. Bekovky jsou zpět. My jsme si pro Vás na léto přichystali výběr těch lehčích, ze lnu, lehké vlny nebo hedvábí. Můžete jimi skvěle odlehčit Váš víkendový styl.

 

 

ZÁVĚR

Už se nemůžete dočkat? Tak si do kalendáře zapište datum 6.6.2018 (středa), den, kdy poprvé představíme naši novou letní kolekci Manemo. Jako vždy jsme od každého konfekčního kousku našili jen omezené množství, odlehčené novinky tak můžou být rychle pryč. Více na našem e-shopu