A je po Vánocích. Tak dlouho se na ně člověk připravuje a najednou jsou pryč. Něco končí, aby mohlo něco nového začít. A my začneme další rok s dárkem pro Vás…

Získat dárek je velmi snadné, stačí když u nás nakoupíte za „osmičku“ a my Vám zdarma přibalíme na cestu odměnu dle Vašeho výběru z vybraných stylových kousků (můžete získat odměnu až v hodnotě 2990 Kč). “Osmička” není náhodná, budeme ji psát celý rok na konci nového letopočtu :-).

 

 

Ano, stačí nakoupit za 8000 Kč jakékoliv zboží, jak u nás na prodejně, tak na e-shopu (po odeslání objednávky nad 8000 Kč se s Vámi spojíme a domluvíme se na dárku), dokonce i pokud si u nás necháte cokoliv ušít na míru. Na Vás zůstane zvolit si odměnu, zda to budou perfektní chinos kalhoty, košile, rukavice, deštník nebo elegantní manžetové knoflíčky. Takto štědří budeme pouze v lednu 2018.*

 

 

A z čeho vybíráte? Třeba pánské chinos kalhoty, ty totiž nesmí chybět ve Vašem šatníku, skvěle se kombinují, a to nejen s ležérními blejzry. Dobře střižená košile pro každou příležitost, kdo by odolal. Pánské kožené rukavice, to je záležitost opravdových fajnšmekrů. Nebo budete chtít ozdobit rukávy Vaší košile stylovými manžetovými knoflíčky? Možná to nakonec bude kvalitní a nezvykle velký deštník, který Vám nabídne ochranu i v té největší nepřízni počasí.

Nový rok je časem velkých změn, tak proč nezačít u sebe, v šatníku?

 

 

 

* Platí na jednorázový nákup při uzavření objednávky v lednu 2018 v minimální hodnotě 8.000 Kč. Za jeden nákup lze získat pouze jeden dárek. Výběr dárků pouze z omezené kolekce. Platí do vyprodání zásob.