Provozovatel webu, společnost Manemo s.r.o., Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 05106893, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

Jak poznat dobře padnoucí oblek?

 

 

 

Ceník

 

 

Naši klienti berou svůj outfit na míru jako investici s vysokou návratností. Když budete skvěle vypadat, budete úspěch přitahovat v byznyse i všude jinde. Tak to prostě chodí.

 

Košile na míru od 2.590 Kč

Oblek na míru od 18.990 Kč

Sako na míru od 14.990 Kč

Kabát na míru od 16.990 Kč

Kalhoty na míru od 5.990 Kč

Smoking na míru od 22.990 Kč

 

Nebo zkuste naši hotovou konfekční řadu, kterou sami navrhujeme a držíme stejnou kvalitu jako u outfitů na míru.

Jak to probíhá?

 

1 – Potkáme se

 

Probereme Vaši představu, vzájemně se poznáme, vybereme látku, střih, upřesníme detaily a vezmeme vaše míry. Je lepší se předem objednat, zajistíte si tak, že se Vám bude jeden z našich specialistů věnovat tak dlouho, jak bude potřeba.

 

 

2 – … a hurá do výroby

 

Váš požadavek zašleme do výroby, kde vám zkušení krejčí zhmotní Vaši představu během 3 – 4 týdnů, případně expresně za 2 týdny.

 

 

3 – Finále – předání Vašeho outfitu

 

Svůj nový outfit si vyzkoušíte opět u nás nebo u Vás v kanceláři. Budete li chtít ještě drobnou změnu, tak doupravíme co bude potřeba a poté je perfektní kousek už jen Váš.