Provozovatel webu, společnost Manemo s.r.o., Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 05106893, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

3 důvody, proč nosit košili na míru

1 – Perfektně padne a je pohodlná.

Mimo chvil, kdy Vám ji ostatní pochválí, nebude vyžadovat Vaši pozornost.

2 – Stvoříme ji přesně podle Vašeho zadání.

Kompromisy přenechte těm, kdo o ně stojí. Proč se pídit po konfekční košili a hledat tu pravou, když si tu pravou navrhnete sami u nás?

3 – Šije se (skoro) sama.

Jakmile Vás jednou změříme, celý proces se výrazně zkrátí: u každé další košile si vyberete látku a detaily. Pak si košili už jen vyzvednete. A budete-li mít chuť, dáme si spolu drink.

Z čeho vybíráte?

1 – Látky

Z více než 350 druhů látek od italských, německých i českých výrobců si jistě vyberete. I když je 100% bavlna jasná volba, tak u nás najdete i lehké a vzdušné lněné látky  vhodné pro letní období a další varianty.

2 – Střihy a alternace

Střih přizpůsobíme Vaší postavě na škále od velmi volného střihu (regular) až po ten nejužší (extra slim). Kromě formálních košil Vám rádi ušijeme i nějakou ležérní, třeba na víkend.  Opět přesně podle Vašeho zadání.

3 – Cenová kategorie

Cena vždy závisí na výběru látky. Naše košile Vás bude stát od 2.590 do 2.990 Kč.

Už víte co pro Vás můžeme udělat? Kontaktujte nás.

Dejte nám vědět o tom, že máte zájem o konzultaci a společně probereme vše, co vás zajímá.

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.

Děkujeme za zprávu.
Nejpozději do 24 hodin se Vám ozveme.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.