Provozovatel webu, společnost Manemo s.r.o., Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 05106893, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

3 důvody, proč mít oblek na míru

 

1 – Padne Vám jako nikomu jinému

Každý muž by si měl umět dopřát alespoň jeden perfektní oblek. Možná většinu outfitů vyřešíte v konfekci, ale oblek na speciální události a důležité životní momenty zaslouží více pozornosti.

 

2 – Vypadáte v něm skvěle

I kdyby tohle byl jediný důvod, je dostatečný. Oblek na míru přitáhne pohledy, pozvedne sebevědomí a budete se cítit jako opravdový muž.

 

3 – Je 100% Váš a originální

Jak také jinak, když máte na výběr z více než 120 oblekových střihů a můžete si vybrat každý detail. Budete odvážný nebo spíše konzervativní? Přemýšlíte?  Rádi Vám poradíme.

Výběr látek

 

 

 

Látky odebíráme od  léty prověřených výrobců a dodavatelů jako například Ariston, Loro Piana, Holland and Sherry, Zegna, Scabal, Fratelli a další.

 

Ať už hledáte 100% vlnu nebo látky s příměsí kašmíru, hedvábí, lnu či mohéru vždy budete mít z čeho vybírat. Ušijeme Vám klasický i méně formální oblek – podšitý, polopodšitý i nepodšitý. Méně formální sako nebo separátní kalhoty. Záleží na Vás a na tom, jaké máte s outfitem plány.

Už víte co pro Vás můžeme udělat? Kontaktujte nás.

 

 

Dejte nám vědět o tom, že máte zájem o konzultaci a společně probereme vše, co vás zajímá.

 

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme.

Děkujeme za zprávu.
Nejpozději do 24 hodin se Vám ozveme.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.