Provozovatel webu, společnost Manemo s.r.o., Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 05106893, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

O co se jedná?

 

 

 

Netradiční teambuilding, který je nejen skvělým zážitkem, ale také přínosem do běžného života. Jelikož se stáváte spolutvůrcem celého večera, rozhodně překvapíte svůj tým kolegů něčím, co ještě nezažili a o čem budou ještě dlouho mluvit.

 

 

Celá akce proběhne uvolněnou a zábavnou formou, nudnou teorii u nás opravdu nehledejte. Pomocí praktických ukázek a soutěží se účastníci dozví vše, co kdy o formální módě chtěli vědět, ale báli se zeptat. Akce je vhodná i pro dámy.

Co nabízíme?

 

Na základě Vašich představ Vám vytvoříme teambuilding přímo na míru. Mezi běžná témata a aktivity patří:

 

Boty – Dozvíte se, jak poznat kvalitní obuv, kde se vyrábí a kde se prodává. Poradíme Vám jednoduchá pravidla, jak ladit boty s oblekem a také, jak se o ně starat.

 

Formální doplňky – Vše, co potřebujete vědět o kravatách a o tom, jak si ji jednoduše zavázat. Jednou pro vždy Vás naučíme vázat motýlka a skládat kapesníček.

 

Dresscode – Názorně Vám vysvětlíme rozdíly mezi odlišnými úrovněmi dress codu a také poradíme, jak kombinovat různé kousky Vašeho šatníku.

 

Péče o formální šatník – Jak se starat o oblek a co dělat, když si ho na služební cestě zmačkáte? Pravidla pro praní košile, tak aby Vám vydržela co nejdéle.

Příklady dalších možných aktivit

 

Ochutnávka vína, whiskey, rumů, ginu…

 

Klobouky a bekovky Stetson – soustředíme se na kvalitu, ale ne vše si vyrábíme sami. Proto spolupracujeme pouze s těmi nejlepšími. Více jak 150letá historie značky Stetson je rozhodně zajímává k poslechnutí.

 

Styly a trendy z Pitti Uomo – Pravidelně jezdíme dvakrát ročně do Florencie, kde sbíráme inspiraci od těch nejlepších na proslulém veletrhu pánské módy. Rádi se o naši inspiraci nebo zážitky podělíme.

 

Eddies barber – Do “barber shopu” dnes chodí kde kdo, tentokrát ale přijde barber rovnou za Vámi, a to ne ledajaký.

V případě zájmu

 

 

Nejpozději měsíc před akcí se společně sejdeme a probereme detaily, jako počet účastníků, termín, témata večera, výslednou cenu apod.

 

 

Orientační ceník pro jednoho účastníka:

Pro tým 5 – 15 lidí je cena 4.490 Kč s DPH

Pro tým 16 – 30 lidí je cena 3.490 Kč s DPH

Pro tým 31 – 50 lidí je cena 2.990 Kč s DPH

Součastí ceny je také:

Košile na míru jako dárek

Pronájem prostor a kompletní zajištění akce

Výhry do soutěží

Catering (jídlo, pití, bar)

Kontaktujte nás

Děkujeme za zprávu.
Nejpozději do 24 hodin se Vám ozveme.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.