Provozovatel webu, společnost Manemo s.r.o., Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 05106893, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

MANEMO

 

 

Naším posláním je vytvořit místo, kam si muži chodí pro svůj nejoblíbenější outfit. Oblečení na míru si můžete koupit na mnoha místech. Ale to nejoblíbenější dostanete jen u nás.

 

Přijďte do našeho showroomu v centru Prahy a my vám řekneme, co se nosí teď, co se bude nosit vždycky a jak to může fungovat dohromady.

S VÁŠNÍ PRO STYL

 

Sledujeme trendy

Jsme pořád ve střehu a sledujeme, co se nosí. Několikrát za rok se jezdíme inspirovat do zahraničí a najdete u nás vždy poslední číslo The Rake. O vše se rádi podělíme i s vámi. Přečtěte si o trendech i stálicích světa módy na našem blogu.

 

Jdeme příkladem

Vše co prodáváme, sami nosíme. Všechny fotografie a prezentaci fotíme sami na sobě. Snadno zjistíme, co vám sluší a v čem budete vypadat skvěle. Sestavení outfitu má u nás hlavu a patu, můžete pak lehce kombinovat a nestrávit před zrcadlem věčnost.