Ke správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies

Svatební oblek, ve kterém budete vypadat skvěle!

 

 

Začněte co nejdříve.

Cesta k perfektnímu svatebnímu obleku vyžaduje důkladnou přípravu – zeptejte se Vaší nastávající. Ta pravděpodobně začala svoje šaty řešit už před rokem, aby byla vedle Vás tou nejkrásnější nevěstou. Dopřejte si dostatek času, abyste vedle Vaší vyvolené vypadal skvěle.

 

Nemáte tolik času?

Nevadí, vše se dá zvládnout při troše štěstí i do měsíce. Dokonce i za pár dní. Díky naší již hotové kolekci obleků, kterou jsme schopní upravit třeba i na počkání.

PODLE ČEHO VYBRAT SVATEBNÍ OBLEK?

 

1 – Styl svatby

Venkovní, boho, v kostele, posh …? Podle toho je potřeba zvolit outfit pro ženicha. U klasické svatby půjde spíše o formálnější oblek, u boho verze to mohou být formálnější kalhoty, košile a kšandy. Jaké jsou svatební trendy pro rok 2018? 

 

2 – Roční období

Letní venkovní svatby si zaslouží lehčí a světlejší materiály (pro neformálnější svatby je možné sáhnout například po lnu), u svateb na podzim nebo v zimě je dobré volit těžší materiály nebo například třídílné obleky.

 

3- Barevnost svatby

Pokud má svatba svou hlavní barvu, je dobré tomu podřídit i outfit pro ženicha.

Orientační ceník

 

 

Oblek na míru

Vyberte si oblek přesně podle Vašich představ od barvy látky až po poslední knoflíček. Doba dodání 3 týdny. Cena od 16.900,-.

 

Konfekční oblek

Námi navržená hotová kolekce, kterou umíme v případě potřeby rychle upravit. Ihned k zakoupení v našem showroomu. Cena od 9.900,-.

 

Doplňky a obuv

Svatební oblek dělají zejména detaily a správně zvolené doplňky. V našem showroomu najdete kravaty, šle, kapesníčky, motýleky nebo třeba kožené rámové boty design by Lawart. Všechny doplňky najdete také na našem e-shopu.

Muži, kteří chtějí na svatbě vypadat skvěle, se obracejí na nás.

Dejte nám vědět, kdy se můžete stavit.

Děkujeme za zprávu.
Nejpozději do 24 hodin se Vám ozveme.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.