Už je to zase tady! Všude samé penály, barevné tužky a batohy, že by s nimi děti mohly vyzarit na Everest. Tohle všechno je ale signál i pro Vás. Podzim je tady a pro většinu také návrat do reality pracovního procesu. Tak proč si ten začátek nezpříjemnit? Barevným třípatrovým penálem už asi nikoho v práci neoslníte, ale nový oblek nebo sako by mohl být to správné nakopnutí a motivace.

 

OBLEKY

Kratší dny a pochmurnější počasí svádí k tomu, schovat většinu barev zase na další léto. To ale formální šatník spíše podporuje. Stejně tak je tomu i u našich nových obleků, které jako vždy navrhnul náš šéf designer Michal.

Letošní podzim tak u nás najdete například perfektní verzi šedivého třídílného obleku s kostkou. Nic extrémního, ale taky žádná nuda. Celý oblek se drží klasického Manemo střihu. Široké klopy a níže posazený zapínací knoflíček pro větší ramena. Úzká silueta. S tímhle oblekem si můžete skvěle hrát. Dokonale totiž bude vypadat i kombinace vesty, saka a černých kalhot. A v pátek se nemusíte bát vzít si pouze samotnou vestu.

 

Podzimní obleky od 14.590 Kč.

 

Kostka je v podzimní Manemo kolekci obleků v hlavní roli. Dalším z obleků je nestárnoucí klasika. Tmavě modrý oblek s decentní kostkou. Elegantní a stylový kousek. Na důležitá jednání jasná volba.

 

 

SAKA

Jestli Vás v práci nenutí chodit v obleku, tak právě pro Vás Michal vytvořil novou řadu separátních sak. Ten vytahaný svetr už si nechte na výlety do přírody. Ideální na neformální pracovní večeře nebo běžný den v práci.

Už jste u nás jistě zaregistrovali, že dvouřadá saka hlásí návrat. Máme proto jedno i v nové kolekci. Je Váš styl spíše smart casual nebo jste duší víc rocker? Tohle sako je pro oba typy to pravé. Tmavě modrá, šedivá kostka a kovový vintage knoflík. Pro formálnější look nakombinujte s našimi vlněnými šedivými kalhotami (4.490 Kč). Na víkendové pivo k němu oblečte šedivé džíny a černé chelsea boots. S rolákem nebo košilí. Volba je čistě na Vás.

V nové kolekci ale nemohou chybět ani jednořadá saka. Barevně stále vládnou zemité tóny. V kolekci tak nebude chybět hnědá, béžová nebo například cihlová barva. V podzimní kolekci se tak můžete těšit na celkem 5 nových sak.

 

Saka od 9.990 Kč.

 

VESTY, KALHOTY A KLOBOUKY

S novou sezónou také přichází nižší teploty. Znáte to, ještě to není na kabát, ale v klasickém obleku už to trochu profukuje. I na to jsme mysleli.

V nové podzimní kolekci se tak můžete těšit i na nové vesty. Každou z nich je možné spárovat s našimi kalhotami. Jak vesty, tak kalhoty jsou ze silnější a teplejší vlny. Ideální varianta pokud už Vám v obleku táhne na záda, ale nejste úplným fanouškem svetrů. S vestou vždy posunete Váš outfit na novou úroveň.

 

Vesty od 4.490 Kč

 

V minulé kolekci jsme u nás v Manemo nově přivítali i světovou značku klobouků a bekovek Stetson. I tentokrát se můžete těšit na nové přírůstky od této značky. První kousky z jejich podzimní a zimní kolekce představíme právě s podzimní kolekcí. Můžete se těšit na stylové plstěné klobouky nebo třeba vlněné a tweedové bekovky. Vaše hlava tak zůstane v teple i při podzimním nevypočitatelném počasí.

 

 

STARTUJEME VE STŘEDU 5. 9. 2018

S námi se podzimu a návratu k pracovnímu stolu bát nemusíte. Vše jsme vymysleli za Vás. Na Vás už je jediné. Přijít k nám a nechat Váš nejoblíbenější outfit doladit do posledního detailu. Jako vždy je celá kolekce navržená, aby bylo možné co nejvíce kousků oblečení kombinovat. Nechceme Vám zahltit šatník outfity, které se nedají nosit separátně.  Rádi Vám poradíme co a jak kombinovat a ušetřit tak peněženku ne jen za spousty oblečení, ale i za další skříně. To nechte Vaší ženě. Ta bude za prostor v šatně jistě vděčná.

Zajímají Vás aktuální trendy v pánské módě? Pak se přihlaste na naši prezenzaci: https://1url.cz/tMKNZ