Provozovatel webu, společnost Manemo s.r.o., Olivova 2096/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČO: 05106893, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro retargeting. Více informací

Štěstí přeje připraveným

 

 

Cesta k perfektnímu svatebnímu obleku vyžaduje důkladnou přípravu – zeptejte se Vaší nastávající. Ta pravděpodobně začala svoje šaty řešit už před rokem, aby byla vedle Vás tou nejkrásnější nevěstou. Dopřejte si dostatek času, abyste vedle Vaší vyvolené vypadal skvěle.

 

 

Se šitím obleků na svatby máme mnoho zkušeností, proto Vám pomůžeme s výběrem vhodné látky a všech dalších detailů. Návštěva u nás je příjemným zážitkem, a ne dalším stresujícím rozhodováním.

 

 

Pokud přemýšlíte nad méně tradiční svatbou bez obleku, tak jste tady také správně. U nás děláme outfity od „prince na bílem koni“ až po „bosého v lese“ a určitě to nejsme my, kdo určuje míru kreativity.

Co vás čeká?

 

 

1. Objednejte se na první konzultaci

Chceme mít jistotu, že budeme mít dostatek času se Vám plně věnovat. Proto doporučujeme vždy sjednat schůzku předem.

 

 

2. Konzultace

Se stylistou proberete vaši představu, sladění s šaty nevěsty, váš rozpočet, termín dodání a další důležité otázky.

 

U svatebního obleku na míru počítejte s cenou od 20.000 Kč (vždy záleží na výběru materiálu).

Když si řekneme ANO

 

 

 

3. Měření a výběr

Pokud se rozhodnete, že onen oblek je ten pravý pro Váš významný den, provedeme výběr všech detailů a také měření.

 

 

4. Zkouška a předání

U obleku na míru počítejte s měsíční dobou dodání. Následuje první zkouška, která nejčastěji dopadne tak, že ihned odcházíte s hotovým oblekem. V případě drobných úprav se dodání protáhne o cca 1 týden.

Podcenili jste výběr obleku?

 

 

Pokud jste výběr svatebního obleku podcenili a do svatby zbývá méně než 3 týdny, oblek na míru už bohužel nestíháme ušít. U nás však  můžete také vybírat z naší celoroční řady konfekčních obleků, které jsme schopni upravit třeba i na počkání.

 

 

Nabízíme také řadu konfekčních košil s úpravou na míru společně s nespočet doplňky. Právě díky toho jsme schopni vytvořit Váš svatební outfit klidně i na poslední chvíli.

 

 

Ceny konfekčních obleků se pohybují od 11.900 Kč až po 16.900 Kč. Košile s úpravou na míru stojí 1.890 Kč.

Oblékli jsme už desítky ženichů.

Těšíme se na Vás!

Děkujeme za zprávu.
Nejpozději do 24 hodin se Vám ozveme.

*Pole označená hvězdičkou jsou povinná.